Буріння гідросвердловин

Наші фахівці в залежності від ваших потреб у якості і кількості води, розташування місця буріння ,  глибини залягання водоносного горизонту  надауть рекомендації щодо глибини буріння, конструкції свердловини, матеріалів для її спорудження. Ми маємо у розпорядженні всі необхідні технічні засоби  та базу для буріння ( бурові установки: на шасі авт. ЗІЛ-131  УРБ -2А-2; УРБ -2,5А; УКБ 200/300,0 , СКБ-4, на шасі авт. Урал УРБ – 3АМ, компресор та ін.). По завершенню бурових робіт, проводиться пробне відкачування і виконується хіманаліз води. По завершенню робіт видаємо паспорт на свердловину.

Для водозабезпечення підприємств, організацій та приватних осіб використовуються експлуатаційні свердловини, що споруджуються на різні підземні водоносні горизонти. Свердловина для води представляє собою складну інженерну споруду. Вона має велику довжину і порівняно невелика в діаметрі В залежності від потреб та гідрогеологічних умов району експлуатаційні свердловини можуть бути глибиною від 10-20 м і до 200-300 м.

Якість питної води залежить не тільки від фізико-хімічних властивостей геологічних порід, але й від правильної конструкції свердловини для кожного окремо взятого горизонту. Знання геологічних розрізів на території Закарпатської області  дозволяє більш точно розраховувати проектні глибини, на які необхідно проводити буріння свердловини. Це в свою чергу дозволяє підходити до кожного об’єкту індивідуально, з досягненням кращого результату буріння.